Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – w grze dostępne będzie oprogramowanie Demona

Cyberpunk 2077 – w grze dostępne będzie oprogramowanie Demona

W trakcie PAX Australia odbyła się kolejna prezentacja gry Cyberpunk 2077. Uczestnicy imprezy mogli zobaczyć około godzinny gameplay, na którym pojawiło się kilka nowości. Jedną z nich jest Demon Software, czyli oprogramowanie Demona.

Demon Software to jedna z umiejętności głównego bohatera lub bohaterki gry, czyli V. Pozwala ona na przejęcie kontroli nad przeciwnikiem, który może zacząć atakować samego siebie. Działa to w ten sposób, że możemy oprogramowanie Demona wycelować, np. w robotyczne ramię przeciwnika. Po chwili to ramie zacznie atakować naszego oponenta.

Poza tym pokazano mniej więcej to samo, co wcześniej. Główny bohater używał między innymi Nano Drutu (ang. Nano Wire), który pozwala na łączenie się z wszelkiej maści urządzeniami w świecie Night City. Alternatywnie gadżet może być używany jako broń do atakowania przeciwników, a nawet – dzięki temu, że jest niezwykle cienki – przecinania ich ciał.

Na nowe materiały z Cyberpunk 2077 będziemy musieli jeszcze poczekać. Między innymi na PGA 2019 CD Projekt RED po raz pierwszy pokaże polską wersję językową gry, w której głos podkłada między innymi Michał Żebrowski jako Johnny Silverhand. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia na PC, PS4 oraz XOne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię