Strona głównaEsportCounter-StrikepashaBiceps chce stworzyć coś wielkiego dla polskiego esportu

pashaBiceps chce stworzyć coś wielkiego dla polskiego esportu

Wygląda na to, że pashaBiceps nie jest w stanie dłużej wytrzymać bez profesjonalnego zajmowania się Counter-Strike’iem. Polak zapowiedział na jednym ze streamów “coś wielkiego” dla polskiej sceny esportowej.

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski od mniej więcej pół roku ma przerwę od profesjonalnej gry w CS-a. Wtedy to pierwszej gruntownej przebudowie poddany został ówczesny skład Virtus.pro, a Polak pożegnał się z rosyjską organizacją. Niektórzy myśleli, że niczym Shroud zostanie “twarzą” swojej organizacji, na przykład jako etatowy streamer. Inni łączyli go z Codewise Unicorns. Nic takiego nie miało miejsca, a zawodnika mogliśmy jedynie zobaczyć co jakiś czas w miksowym składzie Youngsters na różnego rodzaju mniejszych turniejach. Dziś jednak pashaBiceps ogłosił podczas swojego streama, że w ciągu najbliższego miesiąca pojawi się od niego coś wielkiego dla polskiego esportu.

Oprócz terminu nie zdradził żadnych szczegółów. Można co prawda snuć domysły czy przypadkiem nowy projekt nie ma związku z planami stworzenia nowego zespołu, o których pisał kiedyś na Twitterze. 

Jak będzie naprawdę? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne kroki Polaka. Chyba, że wcześniej DeKaY ujawni jakieś przecieki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię