Strona głównaGryAktualnościOdpalił Dooma na kasie z McDonalda

Odpalił Dooma na kasie z McDonalda

Myślicie, że grać można tylko na komputerach, konsolach, smartfonach i tabletach? Otóż nie! Niektóre gry da się uruchomić nawet na kasie w McDonaldzie. Udowodnił to 19-letni Ryan Edgar.

Chłopakowi udało się uruchomić Dooma na kasie McDonalda. Jak tego dokonał? W pierwszej kolejności lokalny fastfood przechodził akurat modernizację, która polegała między innymi na wymianie kas. W ten sposób Ryanowi udało się zdobyć jeden ze starszych modeli, który zabrał do domu. Tam rozpoczęła się zabawa.

Zobacz: Darmowy miesiąc Origin Access Basic lub Premier

19-latek przyznał, że po wciśnięciu klawiszy „ctrl+alt+del” udało mu się dostać do Menadżera Zadań. W ten sposób włączył Explorera, a następnie grę z podpiętego do złącza USB pendrive’a. Była to specjalna wersja Dooma, przystosowana do działania na systemie Windows XP (na nim bazują akurat te kasy z McDonalda). Co więcej, rozdzielacz USB pozwolił mu też podłączyć klawiaturę i myszkę, więc produkcja retro była w pełni grywalna.

Zobacz: Za 10 dolarów możesz zagrać w God of War na komputerze

Jakie chłopak ma dalsze plany? Zażartował, że może używać kasy jako drugiego komputera. Poza tym planuje uruchomić na niej Sonic Adventure 2.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię