Strona głównaGryAktualnościDragon Age 4 – premiera w ciągu najbliższych 18 miesięcy

Dragon Age 4 – premiera w ciągu najbliższych 18 miesięcy

BioWare ostro pracuje nad Dragon Age 4. Prace posuwają się do przodu w zadowalającym tempie, a to oznacza, że będziemy mogli zagrać najpóźniej za półtora roku.

Przynajmniej tak wynika z raportu opublikowanego przez dziennikarza Venturabeat – Jeffa Grubba, który twierdzi, że premiera DA4 odbędzie się pod koniec 2023 roku. W zeszłym miesiącu pojawiły się doniesienia, które wykluczały premierę w tym roku.

Zobacz: Elden Ring – twórcy oficjalnie potwierdzili wymagania sprzętowe

Kontynuacja Dragon Age Inkwizycja rozwijana jest przez BioWare w jakiejś formie od 2017 roku, kiedy powstawały pierwsze szkice historii. Przez ten czas gra kilka razy była restartowana i zmieniała się koncepcja. Ostatecznie tytuł miał powrócić do korzeni gier RPG dla jednego gracza po tym jak nie sprawdził się eksperyment pt. Anthem.

Niedawno BioWare zaczęło wypuszczać małe zwiastuny do gry, które potwierdziły, że kilka znajomych twarzy powróci do serii w kolejnej odsłonie. Wiemy też, gdzie będzie toczyć się akcja gry. Jednak 18 miesięcy to kupa czasu, ale wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię