Strona głównaGryAktualnościDragon Age: The Veilguard – dostępne offline

Dragon Age: The Veilguard – dostępne offline

Bolączką większości dzisiejszych gier jest konieczność pozostawania online, co nie podoba się wielu graczom. Twórcy Dragon Age: The Veilguard słuchają graczy i umożliwią rozgrywkę bez stałego dostępu do sieci.

Podczas sesji Q&A dotyczącej nadchodzącego Dragon Age: The Veilguard, twórcy podzielili się kilkoma ciekawymi informacjami na temat gry. Jedną z najważniejszych wiadomości przekazaną przed przedstawicieli BioWare na kanale Discord było to, że Dragon Age: The Veilguard nie będzie wymagało stałego połączenia z siecią.

Możesz grać w [Dragon Age: The Veilguard] całkowicie offline. Bez połączenia, bez konieczności łączenia się z kontami EA. To była naprawdę duża prośba

Co więcej, gra nie będzie wymagać połączenia z siecią zarówno podczas gry jak i podczas instalacji. Przynajmniej tak zapewnia Corinne Busche – reżyser gry. Nie będzie też konieczności logowania się do konta Electronic Arts.

W wywiadzie dla IGN Busche zapewniła, że Dragon Age: The Veilguard nie zawiera żadnych mikropłatności czy przepustek sezonowych. Deweloperom zależało na stworzeniu najbardziej kompletnej gry dla jednego gracza.

Premiera Dragon Age: The Veilguard zapowiedziana jest na jesień 2024. Tytuł trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię