Strona głównaKonsoleXbox Game Pass lipiec 2024 – to będzie mroźny miesiąc

Xbox Game Pass lipiec 2024 – to będzie mroźny miesiąc

Xbox zaprezentował listę gier jakie trafią do graczy dzięki usłudze PC i Xbox Game Pass. Chociaż pogoda w lipcu zapowiada się upalnie to mocno ją ochłodzi premiera wyczekiwanego przez wielu Frostpunk 2.

Xbox zgodnie z zapowiedzią udostępnia kolejne tytuły w ramach subskrypcji Game Pass. W lipcu najgorętszym chociaż chyba w tym przypadku nie jest do dobre określenie tytułem będzie Frostpunk 2. Oprócz tego na liście gier pojawi się pięć nowych kolejnych tytułów. Poniżej pałna lista

Xbox Game Pass – lipiec 2024:

  • Flock – 16 lipca
  • Magical Delicacy – 16 lipca
  • Dungeons of Hintenberg – 18 lipca
  • Flintlock: The Siege of Dawn – 18 lipca
  • Kunitsu-Gami: Path of the Goddess – 19 lipca
  • Frostpunk 2 (tylko PC) – 25 lipca

Bez wątpienia najbardziej oczekiwaną przez graczy pozycją jest Frostpunk 2. Akcja gry będzie rozgrywać się 30 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Tym razem oprócz wszechobecnego zimna, gracze będą musieli zmierzyć się z topniejącymi zapasami węgla służącego do ogrzewania mieszkańców. Ratunkiem okazuje się być ropa, co do której nie są jednak przekonani mieszkańcy. Ponownie naszym zadaniem będzie walka o przetrwanie i balansowanie na granicy życia oraz podejmowanie trudnych społecznie i moralnie decyzji stawiających na szali przeżycie kolejnego dnia lub postąpienie zgodnie z sumieniem.

Wszystkim subskrybentom życzę miłej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię