Strona głównaGryAktualnościDragon Ball Project Z – dostaliśmy wskazówkę na temat nadchodzącego RPG

Dragon Ball Project Z – dostaliśmy wskazówkę na temat nadchodzącego RPG

Bandai Namco pracuje nad nową grą w świecie Dragon Balla. Będzie to RPG akcji. Więcej szczegółów poznamy już w najbliższy weekend. Tymczasem wydawca dał nam małą wskazówkę, publikując grafikę z anime/mangi.

Bandai Namco pracuje nad nową grą w świecie Dragon Balla, która ma należeć do gatunku RPG akcji. To pewna informacja, potwierdzona przez wydawcę. Póki co znamy grę pod nazwą Project Z, ale najprawdopodobniej nie jest to tytuł finalny. Więcej szczegółów mamy poznać w najbliższy weekend, w trakcie finałów turnieju Dragon Ball FighterZ World Tour. Póki co otrzymaliśmy tweeta z krótką wiadomością i ciekawą grafiką.

Na oficjalnym profilu gier Dragon Ball na Twitterze pojawiła grafika, na której możemy zobaczyć Goku, trzymającego w rękach młodego Gohana. Obok tego pojawiła się krótka informacja:

– Nowe RPG akcji przedstawi nigdy wcześniej nie prezentowany, nostalgiczny i nowy świat Dragon Balla.

Opis jest dość tajemniczy i niewiele nam mówi na temat samej gry. Jednak nawiązanie do nostalgii i zdjęcie Goku z młodym Gohanem sugerują, że akcja rozpocznie się wraz z początkiem Dragon Ball Z. Grafika pochodzi z momentu, w którym na Ziemię przybywa Radditz. Zostaje on pokonany przez Goku i Piccolo (Goku ginie w tej walce) przy sporej pomocy młodego Gohana. Na tej podstawie możemy domniemywać, że właśnie w tym momencie rozpocznie się nowa gra.

Według plotek za produkcję ma odpowiadać studio CyberConnect2, które stworzyło między innymi gry z serii Naruto: Ultimate Ninja Storm. Jeśli okazałoby się to prawdą, to mam nadzieję, że do świata Smoczych Kul podeszliby trochę inaczej niż przygód ninja z Wioski Ukrytej w Liściach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGematsu
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię