Strona głównaGryAktualnościDzisiaj rozpocznie się pierwsze, ograniczone czasowo wydarzenie Apex Legends

Dzisiaj rozpocznie się pierwsze, ograniczone czasowo wydarzenie Apex Legends

Drodzy fani Respawn Entertainment, wreszcie doczekaliście się jakiegoś contentu.

Co więcej, jest to content bardzo obiecujący, który dla wielu może okazać się pretekstem do powrotu do gry. O rosnących problemach Apex Legends informowaliśmy Was niejednokrotnie. EA i Respawn nie planują się jednak poddawać. Wyciągają wnioski z krytyki społeczności, czego efektem jest pierwszy LTM.

Zobacz: Apex Legends – gracze domagają się wprowadzenia systemu honorowego

The Legendary Hunt LTM (Limited Time Mode) rozpoczyna się już dzisiaj o godzinie 19:00. Będzie to oddzielny tryb w tym samym kliencie, który postawi przed graczami serię wyzwań. Zależnie od tego czy posiadacie Battle Passa czy nie, czekają na Was różne nagrody do zdobycia, w tym legendarne oraz epickie skiny do broni i postaci.

Ponadto, od 7 do 10 czerwca trwać będzie podwójne doświadczenie, a razem z dzisiejszymi nowościami zostanie wprowadzone również Apex Elite Queue. Jeżeli będziecie regularnie kończyć gry co najmniej w najlepszej piątce, zostaniecie rzuceni w oddzielny matchmaking, przeciwko graczom z podobnymi osiagnięciami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię