Strona głównaKonsolePS4: Nowa wersja czatu głosowego, będzie szybciej, lepiej i więcej

PS4: Nowa wersja czatu głosowego, będzie szybciej, lepiej i więcej

Sony w końcu poszło po rozum do głowy i zajęło się rozwojem czatu głosowanego w PS4. Nowa wersja komunikatora umożliwi dołączenie do konwersacji dwa razy większej liczbie uczestników, poprawie ulegnie również jakość połączeń. Szczegóły poniżej.

Według przekazanych przez Sony informacji nowa wersja czatu jest obecnie w fazie testów i nie wiadomo kiedy zostanie wprowadzona do użytku dla wszystkich. W każdym razie w nowej wersji zostanie podniesiona jakość dźwięku i łączności sieciowej, a także możliwość dołączenia do dyskusji nie jak dotychczas ośmiu a szesnastu użytkowników.

Zobacz: Producent serii Yakuza: Moc PlayStation 5 jest niesamowita

czat ps4

Twórcy PS4 wkrótce rozpoczną testy, w których będą mogli wziąć udział gracze. Jednak testy będą ograniczone przez brak możliwości dołączenia do czatów innych oraz brak możliwości używania Share Play z osobami, które nie biorą udziału w testach. Dobra wiadomość jest taka, że każdy tester otrzyma kod umożliwiający uruchomienie nowej usługi na 20 różnych kontach, aby podzielić się nimi z przyjaciółmi.

Zobacz: PlayStation 5 ze wsteczną kompatybilnością. Także w grach multiplayer

Z pewnością testy odbędą się w USA, nie ma potwierdzenia czy zostaną wykonane również w Europie i Polsce. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcevg247
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię