Strona głównaGryAktualnościApex Legends - gracze domagają się wprowadzenia systemu honorowego

Apex Legends – gracze domagają się wprowadzenia systemu honorowego

Apex Legends, chociaż nie jest już tak popularny jak kilka tygodni temu, to wciąż znajduje się w czołówce gatunku Battle Royale. Nie oznacza to, że gra pozbawiona jest wad. Wręcz przeciwnie. Gracze domagają się kilku zmian, w tym czegoś, co można nazwać systemem honorowym.

Co mam na myśli, pisząc „system honorowy”? Apex Legends tym różni się od innych gier Battle Royale, że pozwala jedynie na zabawę w 3-osobowych drużynach. Nie każdy i nie zawsze ma znajomych do grania, więc czasami skazani jesteśmy na grę z tzw. randomami. No i to wiąże się z licznymi problemami. Jak wiadomo, gracze są różni. Raz możemy trafić na kogoś pomocnego i miłego, a innym razem na furiata i frustrata. Poza tym wiele osób, po śmierci, nie czeka na ewentualne wskrzeszenie. Zamiast tego od razu wychodzą z gry.

Zobacz: Apex Legends: bany za piggy-backing, rozwiązanie bugów i szpila w Fortnite

I właśnie tym ma pomóc system honorowy. Gracze chcą, aby była możliwość oceniania innych kompanów. Ciekawym pomysłem byłoby nadawanie punktów w zależności od poziomu uprzejmości i pomocy w grze. Na tej podstawie wszyscy mieliby mieć nadawane rangi, które mówiłyby o ich nastawieniu do rozgrywki. Przy okazji gra mogłaby dobierać na tej podstawie kompanów do drużyny. Jeśli sami jesteśmy mili i pomocni, to mielibyśmy szansę trafić na takie same osoby.

Zobacz: Apex Legends trafi na urządzenia mobilne!

Poza ty, gracze sugerują, że oceny mogłyby mieć przełożenie na specjalne punkty honoru, za które – z czasem – można by kupować specjalne przedmioty, skórki, banery czy też bonusy do zdobywanych punktów doświadczenia. To z czasem powinno przełożyć się na lepsze nastawienie wielu graczy. W końcu nic tak nie motywuje, jak potencjalne nagrody.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię