Strona głównaGryE3 2018 - Square Enix zgodnie z przewidywaniami zaprezentował Tomb Raider i...

E3 2018 – Square Enix zgodnie z przewidywaniami zaprezentował Tomb Raider i Just Cause 4

Trzeci dzień targów E3 2018 rozpoczął się od konferencji Square Enix. Wśród tytułów mogliśmy zobaczyć Shadow of Tomb Raider, Just Cause 4 oraz Kingdom Hearts III.

Shadow of the Tomb Raider

Na pierwszy ogień poszedł kilkuminutowy gameplay Shadow of the Tomb Raider. Mogliśmy zobaczyć nowe mechanizmy gry. Tym razem Lara jest istną maszyną do zabijania i nie patyczkuje się ze swoimi oponentami.

Rozgrywka była nastawiona na skradanie i cichą eliminację kolejnych wrogów z użyciem noża czy łuku. Z większymi grupami Lara radzi sobie wykorzystując koktajle Mołotowa.

[you tube=oB53HC5UP8o]

Just Cause 4

Czwarta odsłona Just Cause będzie stała pod znakiem totalnej rozwałki. Wszystko za sprawą nowych broni oraz pogody. Gigantyczne burze oraz tornada będą niszczyły wszystko na swej drodze. Jednak nawet tak potężne siły przyrody ugną się pod blaskiem chwały naszego głównego bohatera Rico Rodrigueza.

Zresztą zobaczcie sami jak skubaniec używa tornada to ślizgania się w powietrzu:

[you tube=FZM1WpDzCoo]

Poza nowymi śmiercionośnymi zabawkami dostaniemy możliwość personalizacji naszego bohatera. Będziemy mogli dostosowywać jego umiejętności do stylu naszej gry.

Premiera gry już 4 grudnia.

Silent Man

Jedna z najciekawszych pozycji zaprezentowana przez Square Enix. Prezentacja zaczęła się od aktorskiego filmu, który płynnie przeszedł w CGI. Bohaterem filmu jest głuchoniemy chłopak, który wdaje się w bójkę z gangusami. W kilku migawkach widać, że chłopak potrafi się bić. Więcej szczegółów na teamt gry ma pojawić się dopiero w sierpniu.

[you tube=5UotqQexmvQ]

Final Fantasy XIV

Fani final Final Fantasy XIV otrzymają dodatek zatytułowany Stormblood – Under the Moonlight. Będzie to już drugie rozszerzenie tej części serii.

[you tube=9kP6dBgzzz8]

Co ciekawe gracze dostaną również crossover Final Fantasy XIV online z Monster Hunter World. Jego premiera przewidziana jest na lato tego roku.

[you tube=iwj418YJrtk]

The Awesome Adventures of Captain Spirit

Będzie to spin-off, który możemy potraktować jako wprowadzenie do świata Life is Strange 2. Przynajmniej tak gra została opisana przez Raoula Barbeta i Michela Kocha. Zdradzili oni, że gra ukrywa wiele tajemnic oraz zupełnie nowe historię i postacie z Life is Strange 2. Główną postacią będzie „superbohater” Chris.

[you tube=nNo-1sPva0I]

Premiera 26 czerwca, gra dostępna za darmo.

Babylon’s Fall

Na razie wiemy tyle, że gra będzie na PC i PS4 w przyszłym roku. I będziemy siekać na lewo i prawo mieczem. Gdy dowiemy się więcej damy znać. Poniżej trailer.

[you tube=-pqSrXcVj4o]

Kingdom Hearts 3

Czyli Goofy, Donald i reszta Disneyowskiego tałatajstwa będzie walczyła przeciwko złu i występkowi. Zresztą zobaczcie sami.

[you tube=GWlKEM3m2EE]

Premiera przewidziana na 29 stycznia 2019.

Trzeba przyznać, że prezentacja Square Enix była troszeczkę rozczarowująca. Przede wszystkim za krótka i brak było komentarzy oraz słownych zapowiedzi nadchodzących gier. Największe nadzieje można pokładać w Tomb Raider oraz Just Cause 4.

A Wy czekacie, na którąś z powyższych produkcji? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: twitch

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię