Strona głównaGryE3 2020 – przygotowania do imprezy ruszają z kopyta

E3 2020 – przygotowania do imprezy ruszają z kopyta

Organizatorzy targów E3 – Entertainment Software Association ogłosili, że przygotowania do imprezy idą zgodnie z planem. W chwili obecnej nie ma planów odwoływania imprezy z powodu panującej epidemii koronawirusa. Jednak w przypadku wyższej konieczności plany mogą zostać zmienione.

Epidemia koronawirusa, pokrzyżowała w tym roku wiele planów. Z tego powodu IEM Katowice odbył się bez udziału publiczności. Wirus przyczynił się również do odwołania tegorocznego Game Developers Conference oraz Mobile World Congress. Nic dziwnego, że wiele osób podchodzi bardzo sceptycznie do tegorocznych targów E3. Organizatorzy imprezy uspokajają, że na razie nie planują nic odwoływać.

Jak głosi oficjalny komunikat Entertainment Software Association – organizatora E3:

Wszyscy bardzo dokładnie przyglądają się sytuacji. Jesteśmy czujni, ponieważ naszym priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo wszystkich naszych uczestników i wystawców. Biorąc pod uwagę, to co wiemy w tej chwili, dalej realizujemy plany dotyczące organizacji E3 2020.

Zobacz: Szef Reddita doradza pozbycie się TikToka. Jego zdaniem to spyware

Oczywiście nie jest to jednoznaczne, z tym, że faktycznie E3 odbędą się w tym oku. Wszystko zależne jest od sytuacji na świcie. miejmy nadzieję, że do czerwca sytuacja na świecie związana z koronawirusem unormuje się i będzie można spokojnie podróżować.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię