Advertisement
Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeEA Play Live - kolejny cyfrowy event z premierami gier w epoce...

EA Play Live – kolejny cyfrowy event z premierami gier w epoce pandemii

Skoro tegoroczne E3 zostało odwołane, producenci i wydawcy gier musieli znaleźć inny sposób prezentacji tego, nad czym obecnie pracują. Wielu z nich zapowiedziało eventy online – kolejnym jest Electronic Arts.

“EA Play Live będzie dostępne w formie cyfrowej w 2020” – zapowiedziało tweeterowe konto wydawcy. “Do zobaczenia 11 lipca. Zobaczycie światowe premiery, informacje i wiele innych!”.

Już w zeszłym roku EA porzuciło swoją tradycyjną konferencję prasową z E3 na rzecz livestreamu EA Play, które trwały przez kilka dni jako zapowiedź wydarzeń samego E3. Zresztą, swego rodzaju ignorowanie E3 przez EA to już tradycja od 2015 roku. W tym roku EA Play Live będzie transmitowane przez jeden dzień – zapowiedziany 11 lipca.

Oprócz samej zapowiedzi wydarzenia, firma nie zdradziła co przygotowała dla fanów. W zeszłym roku mogliśmy zobaczyć materiały ze Star Wars Jedi: Fallen Order, zaprezentowano również nową postać dla Apex Legends.

Pierwotnie E3 2020 miało się odbyć w dniach od 9 do 11 czerwca w Los Angeles. Event odwołano w marcu, z powodu rozwijającej się wtedy pandemii koronawirusa. Od tamtej pory w ślad za organizatorami E3 poszło wielu innych wystawców i organizatorów targów oraz wydarzeń esportowych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię