Strona głównaKonsoleEA chce przenieść kolejne tytuły na Nintendo Switch

EA chce przenieść kolejne tytuły na Nintendo Switch

Eelctronic Arts jest jednym z największych wydawców w branży i jest bardzo otwarty na większość platform. Jednak obecnie niewiele tytułów spod znaku EA dostępnych jest na konsolach Nintendo Switch, jednak wkrótce się to zmieni.

Według informacji przekazanych przez dyrektora EA,  mała liczba produkcji dostępnych na Switch spowodowana jest bardzo dużym zainteresowaniem graczy innymi platformami. Teraz jednak Laura Miele planuje zmienić podejście i otworzyć się na konsolę Nintendo. W przeszłości na konsolę Wii U pojawiło się kilka dużych tytułów.

Zobacz: Wiedźmin 3 na Nintendo Switch – data premiery, gameplay i zwiastun

Inwestowaliśmy w FIFA. Mieliśmy w tym spory sukces. Uwielbiam to, że dzięki tej grze mamy tak wielki globalny zasięg i globalną obecność na tej platformie. Absolutnie chcemy, mieć więcej gier na Switch w naszym portfolio. Nie będziemy jeszcze niczego ogłaszać. Ale jest to platforma na którą patrzymy w przypadku naszych najbardziej udanych gier.

Zobacz: Nintendo za darmo wymieni graczom konsole Switch na nowszy model

Obecnie jednymi grami wydanymi na Switch przez EA jest FIFA i Unravel 2. Chociaż przeportowywanie gier na Switch ma swoje ograniczenia technologiczne to jednak dla chcącego nic trudnego. Doskonałym tego przykładem jest choćby Wiedźmin 3.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię