Strona głównaGryEarly Access Fear The Wolves opóźniony

Early Access Fear The Wolves opóźniony

Fear The Wolves po raz pierwszy zostało zapowiedziane w lutym tego roku. Podczas targów E3 deweloper prezentował zwiastun gry. Dzisiaj gra miała wejść w fazę wczesnego dostępu, tak się jednak nie stało a data udostępnienia gry została przesunięta.

Vostok Games zdecydowało się jednak na pozostawienie graczom możliwości korzystania z wersji beta. Wersja Early Access zostanie udostępniona jeszcze tego lata. Głównym powodem, dla którego Vostok Games i Focus Home Interactive zdecydowały się na opóźnienie wprowadzenia gry były opinie graczy. Podczas zamkniętej bety uczestnicy przesyłali szereg uwag na temat mechaniki i działania gry. Deweloper poważnie potraktował głos społeczności i dał sobie więcej czasu na ulepszenie gry.

W komunikacie prasowym możemy przeczytać:

Pozytywna opinia społeczności zachęciła nas do opóźnienia udostępnienia gry w ramach wczesnego dostępu. Pozwoli nam to zagwarantować, że dobre wrażenia z gry nie będą zakłócane przez problemy techniczne.

Według mnie jest to dobra decyzja, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. A dobrze wydany produkt jest cenniejszy niż szybkie wydanie bubla, i zrażenie do siebie graczy.

Na chwilę obecną data udostępnienia gry nie jest znana. Gdy tylko się dowiemy damy Wam znać.

Źródło: gamingbolt

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię