Strona głównaGryAktualnościEkipa Stranger Things trafia do Dead by Daylight

Ekipa Stranger Things trafia do Dead by Daylight

Bohaterowie serialu Stranger Things produkcji Netflix trafili jako DLC do survival horroru Dead by Daylight. Rozszerzenie dostępne jest na wszystkich platformach. Szczegóły poniżej.

Zapowiedź dodatku Stranger Things miała miejsce blisko miesiąc temu. Za Dead by Daylight oraz za DLC odpowiedzialne jest studio Behaviour Interactive. Dodatek dostępny jest zarówno na PC, PS4 oraz Xbox One w cenie od 44 do 55 złotych w zależności od platformy.

Zobacz: Dying Light 2 –  Techland zapowiedział rozszerzony gameplay

Rozszerzenie wprowadza do gry dwie nowe postacie: Steve’a Harringtona oraz Nancy Wheeler. W ramach pakietu dostajemy również nową mapę wzorowaną na kompleksie laboratoryjnym znanym z serialu Stranger Things, w którym robiono eksperymenty na El. Zmierzymy się tam z potworem żywcem wyciągniętym z serialu czyli Demogorgonem. W trybie asymetrycznym jeden z graczy przejmie kontrolę nad potworem. Do gry trafiło również kilka przedmiotów kosmetycznych w postaci bluz dla Steve’a i Nancy.

Zobacz: Dying Light 2 będzie 4 razy większe od jedynki

Zapowiedź dodatku poniżej:

Premiera Dead by Daylight miała miejsce 14 czerwca 2016 na PC. Rok później gra trafiła również na konsole PS4 i XBO. Obecnie trwają prace nad grą w wersji na Nintendo Switch, której premiera odbędzie się już 24 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamer
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię