Strona głównaGryAktualnościElden Ring – nowe RPG od twórców Dark Souls i George’a R.R....

Elden Ring – nowe RPG od twórców Dark Souls i George’a R.R. Martina

From Software, odpowiedzialne za serię Dark Soul we współpracy z autorem G. R.R. Martinem twórcą powieści Pieśń lodu i ognia, przygotowują nowy przygodowy PRG Elden Ring. Będzie to mroczny tytuł fantasy, który z racji ekipy biorącej udział w produkcji może okazać się bardzo krwawy.

Elden Ring, jest tytułem opracowywanym przez From Software i Bandai Namco. Jest to przygodówka RPG osadzona w świecie stworzonym przez Hidetakę Miyazakiego, twórcę Dark Souls i George’a R.R. Martina  autora bestselleru Pieśń lodu i ognia. Tytuł ma zabrać nas do mrocznego świata, w którym niebezpieczeństwo czyha niemal na każdym kroku.

Zobacz: Gra o Tron – fani domagają się nakręcenia 8. sezonu całkowicie od nowa

Na razie nie wiadomo kiedy Elden Ring trafi na półki sklepowe. O samym tytule również nie wiadomo zbyt wiele. Dotychczas do sieci wyciekła jedna grafika, która jest logo gry. Według spekulacji tytuł może być powiązany ze starszą grą From Software: Eternal Ring, które swoją premierę miało w 2000 roku na PS2. Ile w tym prawdy nie wiemy. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcevgchartz
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię