Strona głównaGryAktualnościEpic Games Store w końcu zyskał ważną funkcję

Epic Games Store w końcu zyskał ważną funkcję

Wielu przeciwników Epic Games Store podnosi argument o ograniczonej funkcjonalności sklepu w porównaniu chociażby ze Steamem. Trudno się z tym kłócić, bo rzeczywiście platforma pod wieloma względami jest ograniczona. Na przykład dopiero teraz zyskała bardzo ważną funkcję.

Nie ma Internetu, a chcecie zagrać w ulubioną grę? Zazwyczaj nie jest to problemem. Odpalacie Steama, Origina czy dowolną inną platformę z grami w wersji offline i możecie cieszyć się cyfrową rozrywką. Może nie w pojedynkach multiplayer, ale gry dla pojedynczego gracza już nie są problemem. Ale nie w przypadku Epic Games Store, przynajmniej aż do teraz.

Zobacz: Epic Games Store – znamy tytuł kolejnej darmowej gry

Do tej pory Epic Games Store wymagała zalogowania się na koncie. To powodowało sporo problemów w przypadku gier dla pojedynczego gracza, w których połączenie z Internetem nie jest do niczego potrzebne. Na szczęście teraz pojawiła się możliwość pominięcia logowania i uruchomienia usługi z grami w wersji offline. Aż chciałoby się powiedzieć – wreszcie! Teraz pozostaje czekać na kolejne nowości, np. możliwość oceniania gier.

Zobacz: Pijany Ninja powiedział kilka szczerych słów o Fortnite i Epic Games

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTechSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię