Strona głównaGryAktualnościPijany Ninja powiedział kilka szczerych słów o Fortnite i Epic Games

Pijany Ninja powiedział kilka szczerych słów o Fortnite i Epic Games

Streamerzy czasami organizują sobie tzw. drunk streamy, w trakcie których raczą się procentowymi trunkami, rozmawiają z widzami i grają w ulubione gry. Czasami jest śmiesznie, a czasami tragicznie. W przypadku Tylera ‘Ninja’ Blevinsa wyszło szczerze. Streamer powiedział kilka słów zarówno o Epic Games, jak i Fortnite.

Fortnite to prawdopodobnie wciąż najpopularniejsza gra na świecie. Jednak w ostatnich tygodniach Epic Games musi mierzyć się z dużo większą krytyką niż dotychczas. Zaczęło się od wprowadzenia do gry miecza, który całkowicie psuł balans rozgrywki. Aktualnie gracze narzekają na mnóstwo bugów, z którymi twórcy nie potrafią sobie poradzić. Dotyczy to między innymi niedawno wprowadzonych samolotów. To sprawiło, że po pijaku Ninja pokusił się o kilka chwil szczerości i powiedział, co myśli o aktualnej sytuacji.

– Boże,  tak gra jest tak słaba. Kocham Epic Games. Kocham Fortnite’a. Kocham wszystko, co do tej pory zrobili. Ale powiem wam szczerze, mogę nawet pojechać do ich studia – obojętnie czy na trzeźwo czy po pijaku – i powiedzieć im to samo. Zrobiliście sobie przerwę świąteczną. Ile jest w tym momencie bugów w grze? Gdzie są aktualizacje? Same samoloty powodują 5 różnych błędów w grze. Tylko same samoloty! W sumie jest pewnie jakieś 800 różnych bugów. I wiecie co? Oni robią sobie przerwę. Mieliście najlepszy rok w swojej historii. Gratuluję, ale bądźmy poważni – powiedział Ninja.

Streamer dodał, że rozumie robienie sobie przerwy i spędzanie czasu z rodziną, ale nie w sytuacji, gdy w grze jest tak dużo błędów. Od siebie mogę dodać, że jest to produkcja, która inwestuje miliony dolarów w scenę esportową, jednocześnie mając ją w czterech literach. To nie tylko błędy, ale też wprowadzanie ogromnych zmian do rozgrywki na chwilę przed wielkimi turniejami. Tak było ze wspominanym już mieczem i tak samo było z boom boxem, który niszczy ściany.

Zobacz: Ninja ujawnił ile zarobił grając w Fortnite w 2018 roku

A co Wy sądzicie na ten temat? Gracie jeszcze w Fortnite’a?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię