Strona głównaGryEpic Store - kolejna, darmowa gra to? Znamy już tytuł

Epic Store – kolejna, darmowa gra to? Znamy już tytuł

Epic Store ciągle trzyma się swojej zapowiedzi, według której co 2 tygodnie w sklepie będzie udostępniana darmowa gra. Po Subnautica, Super Meat Boy i What Remains of Edith Finch przyszła kolej na następny tytuł. Właśnie poznaliśmy jego nazwę.

Epic Store ruszył z prawdziwym przytupem. Na początku sklep podkradł kilka produkcji Steamowi, co już było ciosem dla Valve. Z czasem coraz większa liczba deweloperów zapowiadała, że ich gry nie pojawią się na Steamie i dostępne będą tylko w Epic Store i ewentualnie ich własnej platformie (tak będzie np. z The Division 2). A prawdziwą wisienką na torcie jest to, że Epic Games co 2 tygodnie rozdaje darmową grę. A chyba nie ma lepszego sposobu na przyciągnięcie graczy niż darmoszka właśnie.

Darmowe gry będą pojawiać się co 2 tygodnie, przez cały 2019 rok – tak zapowiedzieli właściciele Epic Store. Zaczęło się od rewelacyjnej gry Subnautica. Potem był Super Meat Boy, a aktualnie możecie za darmo pobierać What Remains of Edith Finch. Co będzie następne? Już wiemy! Dokładnie 24 stycznia w Epic Store zadebiutuje Jackbox Party Pack.

Jackbox Party Pack to produkcja przygotowana z myślą o spotkaniach z rodziną i znajomymi. W sumie zawiera ona kolekcję gier, w które może zagrać nawet do 100 graczy jednocześnie. Każdy steruje swoją postacią lub podejmuje decyzje z poziomu telefonu komórkowego lub innego urządzenia z dostępem do Internetu (laptopa lub tabletu). W skrócie – warto mieć ją w swojej bibliotece.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię