Strona głównaMobileAktualnościTelefon Escobara okazał się pomalowanym Samsungiem

Telefon Escobara okazał się pomalowanym Samsungiem

Pamiętacie niedawny pomysł brata Pablo Escobara na telefony Escobar Fold 1 i 2, które miał być pogromcami Samsunga Galaxy Fold 2? Okazuje się, że najnowsza wersja tak naprawdę jest… Samsungiem.

Pierwszy Escobar Fold był tak naprawdę oklejonym telefonem Royole FlexiPai, czyli pierwszym składanym modelem na rynku. Z drugim nie jest wcale inaczej. YouTuber o pseudonimie Mrwhosetheboss zamówił Escobar Fold 2. Urządzenie przyszło w całkiem eleganckim pudełku i szybko okazało się, że ponownie nie jest to autorski projekt.

Co więcej, Escobar Fold 2 to tak naprawdę Samsung Galaxy Fold tylko ze zmienionymi tapetami, ikonami i oklejoną obudową. Jak to możliwe, że kosztuje 399 dolarów zamiast 2000 dolarów? Sam Escobar wyjaśnił, że Samsungi pochodzą ze zwrotów, gdy nie przeszły kontroli jakości lub z nadwyżek magazynowych. Zostały kupione po okazyjnej cenie, sprawdzone, poprawione, oklejone i sprzedane dalej jako Escobar Fold 2.

W tym momencie pojawia się jeszcze jedno pytanie – po co? Do promocji! O telefonach Escobara mówią wszystkie media na świecie. Tymczasem firma ma się już szykować do premiery normalnego, pełnoprawnego smartfona. Sprytnie, prawda?

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię