Strona głównaEsportESL zdradza pierwsze szczegóły ESL One Cologne 2019. Znamy datę, godziny spotkań...

ESL zdradza pierwsze szczegóły ESL One Cologne 2019. Znamy datę, godziny spotkań oraz… ceny biletów

Jest w ciągu roku kilka takich turniejów esportowych, które stały się prawdziwymi legendami. Fani wiedzą, że wizyta tam jest obowiązkowa, a emocje za każdym razem będą niesamowite. Właśnie poznaliśmy szczegóły kolejnego takiego wydarzenia.

Pierwszym jest oczywiście IEM Katowice, o którym wiemy chyba już wszystko. To Katowice rozpędziły esportową machinę i przeniosły starcia najlepszych na świecie na ogromne hale, a niekiedy także stadiony. Drugim, równie legendarnym wydarzeniem – choć już bez rangi Majora – jest ESL One Cologne.

Każdy, kto chociaż raz pojawił się podczas ESL One w Kolonii wie, jak bardzo miasto żyje tym turniejem. A właśnie organizatorzy zaskoczyli nas dość wcześnie ogłoszonymi pierwszymi szczegółami na temat przyszłorocznej edycji. Tak więc wiemy już na pewno, że edycja 2019 odbędzie się w dniach od 2 do 7 lipca, z czego trzy ostatnie dni zostaną poświęcone fazie play-off. Wszystkie mecze tej części turnieju zostaną rozegrane na Lanxess Arenie, przy udziale publiczności oczywiście. Poniżej prezentujemy rozpiskę czasową wszystkich spotkań w Arenie:

Pula nagród przyszłorocznego turnieju wyniesie 300 tysięcy dolarów, o które powalczy 16 zespołów. W tym roku najlepsi byli zawodnicy Natus Vincere, którzy w finale stoczyli epicki bój z reprezentantami gospodarzy, ekipą BIG.

Za trzy dni ruszy sprzedaż biletów, które dostępne będą w cenach: 59 euro (sam bilet, bez dodatków), 99 euro z “goodie bag” oraz specjalną zawieszką, 229 euro (możliwość zajęcia miejsca pod sceną, dodatkowe prezenty, możliwość spotkania z graczami i darmowe drinki) oraz 3495 euro – z lożą, cateringiem, wejściem na backstage i kolejnym zestawem prezentów. Bilety można oczywiście zdobyć przez oficjalną stronę turnieju.

Ogłoszenie szczegółów turnieju zbiegło się z publikacją na FB aftermovie z tegorocznej edycji:

To kto już planuje wycieczkę do Kolonii?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię