Strona głównaGryW piątek The Game Awards 2018 – zobaczymy ponad 10 nowych gier

W piątek The Game Awards 2018 – zobaczymy ponad 10 nowych gier

The Game Awards to takie Oscary w świecie gier. Jednak coroczna impreza to nie tylko rozdanie nagród, ale też prezentacja nowych gier, które nigdy wcześniej nie były prezentowane. W przyszły piątek zobaczymy ich ponad 10!

Niestety, the Game Awards 2018 – podobnie jak Oscary – nie odbędzie się w zbyt sprzyjającym dla Europejczyków czasie. Impreza rozpocznie się w przyszłym tygodniu, w piątek (7 grudnia) o godzinie 2:30 rano. Czy warto zarywać noc, aby obejrzeć rozdanie nagród? Moim zdaniem tak, bo nie tylko poznamy najlepszą grę tego roku, ale zobaczymy ponad 10 nowych produkcji, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Tak przynajmniej obiecuje Geoff Keighley – dziennikarz i pomysłodawca The Game Awards.

Nie wszystkie zaprezentowane gry to będą produkcje AAA. Na gali pokazane zostaną zarówno duże tytuły, jak i dzieła małych, niezależnych studiów deweloperskich. Oczywiście nie znamy pełnej listy gier, ale jednym z pewniaków jest Alien: Blackout, o którym pisaliśmy kilka dni temu. Co jeszcze może zostać pokazane? To póki co tajemnica, ale na pewno warto czekać.

Najlepsze gry 2018 roku zostaną wybrane przez jury oraz na podstawie głosów samych graczy. Jeśli jeszcze nie wskazaliście swoich faworytów, to możecie to zrobić za pośrednictwem oficjalnej strony The Game Awards 2018Listę nominowanych znajdziecie między innymi na naszej stronie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię