Strona głównaKonsoleExclusive PS5 Retural opóźniony

Exclusive PS5 Retural opóźniony

Twórcy Retural, exclusive’a PS5 poinformowali o opóźnieniu planowanej daty premiery. Czas ten chcą wykorzystać na dopracowanie gry i pozbycie się wszystkich znalezionych błędów i niedoskonałości.

Pierwotnie Retural miał trafić na PS5 19 marca, Sony przeniosło jednak datę premiery gry na 30 kwietnia. Czas ten zostanie wykorzystany na dopracowanie gry. Jak czytamy w Tweetcie:

SIĘ i Housemarque podjęły decyzję o przesunięciu daty premiery, aby dać zespołowi dodatkowy czas na dalsze dopracowanie gry do poziomu jakości, jakiego gracze oczekują od Housemarque.

Retural to próba stworzenia czegoś zupełnie nowego przez fińskie studio Housemarque. Wcześniej studio dostarczyło ciekawe gry zręcznościowe Resogun oraz Nex Machina. Tym razem deweloper poszedł w zupełnie innym kierunku.

Zobacz: Amazon oficjalnie rozpoczyna działalność w Polsce

Gra została zaprezentowana w czerwcu zeszłego roku, to gra akcji z widokiem trzecioosobowym połączona z grą platformową oraz dużą dozą narracji. Deweloper twierdzi, że jest to ich najbardziej ambitna produkcja. Gracze wcielą się w Selene, kosmiczną zwiadowczynię Astry, która zostaje uwięziona na niebezpiecznej planecie, która dodatkowo nie pozwala jej umrzeć.

Będzie to zatem coś w rodzaju rougelike’a. Gdzie będziemy odradzać się jednak za każdym razem grać od nowa. Z przeciwnikami będziemy walczyć całkiem pokaźnym arsenałem broni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię