Strona głównaKonsolePosiadacze Control Ultimate Edition domagają się zwrotu pieniędzy od Sony

Posiadacze Control Ultimate Edition domagają się zwrotu pieniędzy od Sony

Gracze, którzy zakupili Control Ultimate Edition na PS5 masowo domagają się od Sony zwrotu pieniędzy za zakup gry. Przyczyną jest ogłoszenie, że gra zostanie udostępniona w ramach PS Plus.

To już kolejna przykra sytuacja związana z Control jakiej doświadczyli gracze korzystający z konsol Sony. Pierwotnie gra dostępna była w wersji na PS4. Przed premierą PS5 okazało się, że nie będzie możliwości przeniesienia standardowej wersji gry na PS5. Taką możliwość dawała tylko wersja Control Ultimate Edition. Część graczy kupiło grę, nie odpalając nawet na PS4 i czekając aż będzie możliwość aktualizacji do wersji PS5.

Teraz Sony ujawniło, że Control Ultimate Edition zostanie udostępnione w ramach PS Plus w dniu premiery wersji PS5, czyli 2 lutego. Tym samym gracze zostali po raz kolejni ograbieni z pieniędzy. Nic więc dziwnego, że wielu z nich domaga się od Sony zwrotu pieniędzy za zakup gry.

Nie byłby problemu, gdyby Sony zwyczajnie nie zaczęło sprzedawać Control Ultimate Edition na kilka tygodni przed ogłoszeniem, że będzie też dostępna w ramach PS Plus. Nie jest to oczywiście pierwsza tego typu zagrywka ze strony japońskiej firmy.

Zobacz: The Elder Scrolls Online – znamy datę premiery Blackwood

Co ciekawe, to czy gracze otrzymają zwrot zależy tylko od dobrej woli Sony a nie Remedy lub 505 Games czyli dewelopera i wydawcy. W PS Store z kolei obowiązuje możliwość zwrotu gry przez czternaście dni od dnia zakupu. O ile oczywiście nie pobraliśmy gry na konsolę. Wielu graczy starających się o zwrot nie przekroczyło jeszcze tego czasu, zatem nie powinno mieć problemów. Ale co innymi graczami?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię