Strona główna Gry Aktualności Call of Duty - skin za 155 poziom przypomina zwykłego Fenneca

Call of Duty – skin za 155 poziom przypomina zwykłego Fenneca

Infinity Ward zaczyna tracić pomysły na nowe skiny w Call of Duty: Modern Warfare. Nagroda za 155 poziom nie różni się wiele od bazowego Fenneca.

Liczba różnego rodzaju skórek w Call of Duty: Modern Warfare rośnie z sezonu na sezon. Sklep jest zasypany zestawami z alternatywnymi wyglądami operatorów i broni. Na blisko rok po premierze gry pomysły zaczynają się jednak kończyć.

Zobacz: Jak szybko levelować bronie w Call of Duty: Warzone?

Dawn to Dusk (level 155 reward) vs base Fennec – comparsion from modernwarfare

Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć z nagrody za 155 poziom konta w piątym sezonie. U/Focus_77 udało się odblokować już ten skin i opublikować na Reddicie krótkie porównanie pomiędzy nową skórką a bazowym wyglądem broni. Jak widać na powyższym obrazku, bardziej przypomina to zabawę pt. “Znajdź trzy różnice”.

Jest oczywiście logiczne wyjaśnienie tej sytuacji. Projekt podąża bowiem czarno-złotym motywem, jaki dominuje w nowej przepustce sezonowej. Sposobów na wykorzystanie tego schematu znalazłoby się pewnie nieco więcej. Podobieństwo do zwykłego Fenneca odbiera z kolei tylko satysfakcję ze zdobycia 155 poziomu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE