Strona główna Gry Falujący biust Calamity wkrótce zniknie z Fortnite

Falujący biust Calamity wkrótce zniknie z Fortnite

- Reklama -

Wystartował szósty sezon Fortnite. Wraz z nim Epic wprowadził zwierzaki, masę różnych przedmiotów i skórek oraz zmiany map. Wśród nowości znalazła się również postać urodziwej kowbojki, która różni się nieco od innych bohaterek Fortnie, a wszystko za sprawą fizyki jej klatki piersiowej.

Dziwne falowanie zostało zauważone przez gracza Agony, o czym nie omieszkał poinformować społeczność w swoim wpisie na Twitterze:

Z jakiegoś powodu, Calamity ma bardziej wyważoną fizykę piersi niż inne postacie Fortnite, co może powodować pobudzenie wyobraźni części graczy. Okazuje się, że działanie to nie było zamierzone i jest wynikiem błędu. Przedstawiciel Epic poinformował media, że zachowanie Calamity jest „zawstydzające i niezamierzone” a poprawka zostanie wgrana „tak szybko jak to możliwe”. Więc nie przyzwyczajajcie się zbytnio.

Ciekawe czy z tego powodu rozkręci się jeszcze większa drama, bo ktoś poczuje się urażony. Zapewne przekonamy się wkrótce. Tymczasem dobrych snów i trzymajcie ręce na kołdrze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

    • Podejrzewam, że nawet nie chodzi o dzieci tylko różne grupy, które z powodu byle pierdoły mogą poczuć się urażone. Epic przeprasza usuwa i prawdopodobnie unika pozwu ze strony frustratów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE