Strona głównaGryAktualnościFar Cry: New Dawn - kolorowa postapokalipsa na nowym trailerze oraz szczegóły...

Far Cry: New Dawn – kolorowa postapokalipsa na nowym trailerze oraz szczegóły rozgrywki

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ubisoft zaprezentował nowe wideo z Far Cry: New Dawn. Akcja gry rozpocznie się siedemnaście lat po wydarzeniach znanych z Far Cry 5, podczas „super rozkwitu” zwiastującego koniec zimy nuklearnej.

Przedstawiony na trailerze świat jest bujny i kolorowy, co zdecydowanie odróżnia go od klasycznych wyobrażeń postapokalipsy. New Dawn będzie samodzielnym tytułem, opowiadającym historię nowego bohatera, który przyjechał do Hope Country. Podczas naszych wojaży spotkamy wiele postaci, które dobrze znamy z poprzedniej części gry. Będziemy mieli, okazję poznać ich dalsze losy oraz zobaczyć jak wszystko zmieniło się przez te 15 lat.

Zobacz także: Nowy Far Cry – do sieci wyciekła okładka zdradzająca tytuł gry oraz wygląd naszych przeciwniczek

Tak jak poprzednio w porządkowaniu świata pomogą nam „spluwy do wynajęcia”. Jednym z naszych towarzyszy będzie pies o imieniu Timber, który będzie mógł wskakiwać do pojazdów. Niestety Boomer już nie żyje. 🙁 Spotkamy również wielkiego dzika o imieniu Horatio.

W New Dawn pojawi się również opcja odbudowania bazy o nazwie Dobrobyt. Będziemy musieli jej bronić przed bandytami ze wschodu. Na mapie pojawią się również nowe lokalizacje m.in. park rozrywki. Do dyspozycji dostaniemy mapę o wielkości jednego kilometra kwadratowego.

Poniżej trailer gry:

Far Cry: New Dawn trafi na półki sklepowe 15 lutego 2019 na PC, PS4 i Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię