Strona głównaGryAktualnościDevil May Cry 5 zaprezentowany podczas The Game Awards, jest też darmowe...

Devil May Cry 5 zaprezentowany podczas The Game Awards, jest też darmowe demo

Zaprezentowanie przez Capcom Devil May Cry 5 podczas The Game Awards dla wielu było miłym zaskoczeniem. Kolejną niespodzianką było również udostępnienie przez dewelopera bezpłatnego dema gry. Więcej na ten temat poniżej

Demo Devil May Cry 5 lub jak nazywa je Capcom pierwsze demo jeszcze dzisiaj zostanie udostępnione na Xbox One. Będziemy mogli przejąć kontrolę nad Nero i zagrać na poziomie Red Grave City. Do dyspozycji dostaniemy główny miecz Nero, Red Queen oraz będziemy mogli korzystać z diabelskich umiejętności. Przy biodrze nie zabraknie nam również ulubionego gnata Blue Rose.

Zobacz także: Dante z Devil My Cry już wkrótce dołączy do serialu na Netflixie

Capcom ogłosił, że do gry powraca tryb Bloody Palace, który zostanie udostępniony w kwietniu 2019 w ramach bezpłatnej aktualizacji. Nowością będzie wprowadzenie systemu Cameo inspirowanego pasywną rozgrywką wieloosobową z serii Souls. Podczas gry natkniemy się na innych graczy walczących z demonami w ich własnych światach, choć w przeciwieństwie do Souls, będą mogli dołączyć do naszej gry w czasie rzeczywistym.

Na nowym trailerze możemy poznać nową postać V, który jest specjalistą od przyzywania demonicznych zwierząt oraz potworów, stanowiących nieodzowną pomoc w walce. V może przyzwać panterę Shadow zmieniającą się w ostrza oraz igły. Drugim przyzwańcem jest ptak Griffon, który atakuje wrogów z powietrza, z kolei demon Nightmare strzela niszczycielską wiązką światła niczym Goku Kamehame-Ha.

Poniżej obiecany trailer:

Premiera Devil May Cry 5 już 8 marca 2019 na PC, Xbox One i PS4. Gra w najdroższej opcji będzie kosztowała 30 tys. złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię