Strona głównaWiadomościRozrywkaFilm Mortal Kombat: znamy kolejnych aktorów, którzy wcielą się w postacie z...

Film Mortal Kombat: znamy kolejnych aktorów, którzy wcielą się w postacie z kultowego mordobicia

Nowy film poświęcony uniwersum Mortal Kombat ma się pojawić w kinach w 2021 roku. New Line Cinema zdradziło kto zagra niektóre ważne role – Liu Kanga, Mileeny i Jaxa.

W postać Liu Kanga wcieli się Ludi Lin, znany z filmów Aquaman i Power Rangers. Jako Jax wystąpi Mehcad Brooks, jeden z bohaterów serialu Nie ma Lekko. Natomiast jako Mileena wystąpi debiutantka, Sisi Stringer. Według niepotwierdzonych jeszcze plotek w rolę Raidena wcieli się Tadanobu Asano, ostatnio najbardziej kojarzony z rolą w filmie Thor: Ragnarok.

Zobacz: Filmowa wersja Mortal Kombat z kategorią R! A to oznacza Fatality na dużym ekranie

Reżyserem nowego Mortal Kombat jest australijski reżyser filmów reklamowych, Simon McQuoid. Mortal Kombat to jego fabularny debiut. Producentem jest James Wan, reżyser filmu o Aquamanie. Ujęcia będą kręcone w południowej Australii i wygląda na to, że będzie to jedna z największych produkcji, jakie tam kiedykolwiek powstały. 

Zobacz: Mortal Kombat – powstaje nowy film ze sporym budżetem!

Czy przebije wynik kasowy kultowej, pierwszej części, która zarobiła na całym świecie ponad 120 milionów dolarów? Szkoda, że na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze dość długo poczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię