Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy VII Remake potrzebuje aż 100 GB na dysku PlayStation 4

Final Fantasy VII Remake potrzebuje aż 100 GB na dysku PlayStation 4

Od jakiegoś czasu wiadomo, że pierwszy epizod Final Fantasy VII Remake będzie znajdował się aż na dwóch płytach Blu-ray. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że instalacja na dysku PlayStation 4 zajmie aż tyle miejsca.

Do sieci wyciekł tył pudełka Final Fantasy VII Remake, na którym znajduje się informacja o aż dwóch płytach Blu-ray w środku. Uważne oczy graczy zauważyły też, ile miejsca na dysku będzie potrzebować nowa gra. Jeśli fotografia jest prawdziwa, to musicie przyszykować aż 100 GB wolniej przestrzeni na Waszym PlayStation 4.

Są gry, które zajmują podobne ilości miejsca na dysku lub potrzebują nawet jeszcze więcej przestrzeni (np. Destiny 2 potrafi zajmować nawet 165 GB). Jednak mówimy o remake’u gry z 1997 roku i to niepełnym. To przecież zaledwie pierwszy epizod, który ma obejmować jedynie wydarzenia z Midgardu. Owszem, historia ma być rozbudowana, ale nadal to tylko część oryginału.

Jeśli planowaliście zakup Final Fantasy VII Remake, którego premiera zaplanowana jest na 10 kwietnia 2020 roku, to lepiej już planujcie, co usuniecie z dysków swojego PS4.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię