Strona głównaGryAktualnościFortnite - kolejne, rewolucyjne zmiany. Tym razem Epic dodaje kieszonkową Strefę

Fortnite – kolejne, rewolucyjne zmiany. Tym razem Epic dodaje kieszonkową Strefę

Epic Games ma ogromne tendencje do dokonywania w Fortnite iście rewolucyjnych zmian. Często aktualizacje te kończą się sporym niezadowoleniem graczy. Ciekawe jaki będzie efekt najnowszego pomysłu twórców gry.

Tym razem do Fortnite trafiła nowa broń miotana – butelka, która po rzuceniu tworzy tymczasową Strefę. Jej działanie zależy od miejsca, w które trafi Zmieniacz Burzy, bo tak nazywa się nowy przedmiot. Jeśli utworzona Strefa pokryje się ze strefą burzy, będzie bezpieczna dla graczy. Jeśli natomiast rozbijemy ją w strefie bezpiecznej, zmieni się w burzę. Tak utworzona Strefa Burzy będzie zadawać tyle obrażeń, ile aktualnie zadawałaby “normalna” burza. Tak nowa broń prezentuje się w akcji:

Zmieniacz Burzy można znaleźć w wielu miejscach na mapie, zarówno luzem jak i w skrzyniach oraz w automatach z napojami. Oprócz niego, najnowsza aktualizacja dla Fortnite usunęła Sztucer i lekko wzmocniła Wieżyczkę Strzelniczą i Łuk Bum Bum. Poprawiono też pomniejsze błędy. Pełna lista zmian dostępna jest tutaj.

Co sądzicie o nowej broni, która pojawiła się w Fortnite?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię