Strona głównaMobileAktualnościFortnite nie wróci prędko do Apple Store

Fortnite nie wróci prędko do Apple Store

Konflikt pomiędzy Epic Games a Apple trwa w najlepsze. Najbardziej cierpią na tym posiadacze iPhone’ów, którzy czekają na powrót Fortnite.

Chociaż proces sądowy dobiegł końca 10 września, konflikt między Epic a Apple dalej trwa. Wielu graczy miało pewnie nadzieję, że skoro sprawa się zakończyła, Fortnite może wrócić do Apple Store. Niestety nie jest to aż tak proste.

Zobacz: Call of Duty Vanguard: kolejna gra w serii ma poważny problem z oszustami?

CEO Epic Games Tim Sweeney przybliżył nieco aktualny stan rzeczy wczoraj na swoim Twitterze. Zeszłej nocy Apple poinformowało Epic, że Fortnite pozostaje na czarnej liście i może zostać tam nawet przez pięć lat. Apple daje tym samym do zrozumienia, że póki Epic odwołuje się do sprawy, nie zmienią swojej decyzji w kwestii Fortnite’a.

Warto tutaj zaznaczyć również, że konflikt ten nie dotyczy wyłącznie gry battle royale, ale również wszelkich innych mobilnych produkcji Epic. Jeżeli zdecydują się w nadchodzących latach na jeszcze większy nacisk na rynek mobilny, będą mogli publikować gry wyłącznie na Androidzie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię