Strona głównaGryAktualnościW Fortnite pojawił się przedmiot zrobiony przez fana gry

W Fortnite pojawił się przedmiot zrobiony przez fana gry

Chcielibyście kiedyś stworzyć przedmiot w tak popularnej grze, jak Fortnite albo w jakiejkolwiek innej grze? Taki zaszczyt spotkał użytkownika Reddita o pseudonimie snabobo. Niespodziewanie jego projekt spodobał się Epic Game i trafił do gry.

Miesiąc temu snabobo wrzucił projekt nowego skina do Fortnite’a. Użytkownik Reddita wpadł na pomysł typowo świąteczny, czyli śnieżnego bałwana z choinką na plecach i lodowym kolcem w rękach. Ten ostatni element nazwał „Cold to the Touch”. W międzyczasie udostępnił też kilka innych pomysłów. Normalnie sprawa przeszłaby bez większego echa gdyby nie start 7. sezonu Fortnite’a. Wraz z nim w grze pojawił się lodowy kolec. Tak, praktycznie ten sam, który zaprojektował snabobo.

Pomysłodawca przedmiotu pochwalił się tym na Reddicie. Projekt nie jest identyczny, więc wiele osób sugerowało, że może to być zwykły przypadek. Jednak z oryginalnym projektantem skontaktowali się pracownicy Epic Games i potwierdzili, że wzorowali się na jego pomyśle. Tym samym snabobo może oficjalnie mówić, że w Fortnicie jest przedmiot wymyślony przez niego samego. Całkiem nieźle, prawda? I to w grze, w którą gra 200 mln osób.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGR
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię