Strona głównaGryAktualnościFortnite - streamer wysadził jednocześnie 62 pojazdy

Fortnite – streamer wysadził jednocześnie 62 pojazdy

Iście wybuchowy pomysł. Streamerowi Fortnite udało się zebrać w jedno miejsce 62 samochody i wysadzić wszystko w powietrze. 

Pojazdy w Fortnite wreszcie ujrzały światło dzienne. Można ścigać się nimi wzdłuż mapy, tankować je na stacjach, a przede wszystkim, używać jako sprawny sposób na poruszanie się pomiędzy lokacjami. Niektórzy znaleźli jednak czas na nieco bardziej niebezpieczne eksperymenty.

Zobacz: Fortnite – szczegóły aktualizacji v13.40

You ever ask yourself what 62 cars all exploding at once in Fortnite looks like? Yeah, me too. from FortNiteBR

U/thesquatingdog zebrał w jednym miejscu ponad 60 różnych pojazdów. Gracze ustawili pomiędzy nimi kanistry z benzyną, streamer ustawił się na wzgórzu i w ten jeden, wielki parking strzelił z wyrzutni rakiet.

Efekt końcowy możecie zobaczyć na wideo powyżej. Kilka graczy oddało oczywiście za ten eksperyment swoje życie. Biorąc pod uwagę znaczący spadek framerate’u, niektórzy mogli też zakończyć tę sesję crashem. Trzeba jednak przyznać, że na powtórkach całość wygląda całkiem widowiskowo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię