Strona głównaGryAktualnościHorizon: Zero Dawn - twórcy odpowiadają na krytykę portu PC

Horizon: Zero Dawn – twórcy odpowiadają na krytykę portu PC

Guerrila wreszcie odpowiedziało na krytykę fanów, którzy od dnia premiery Horizon: Zero Dawn zalewają internet komentarzami dotyczącymi nowego portu. 

Oficjalnie Horizon: Zero Dawn ujrzał światło dzienne 8 sierpnia. Chociaż od tego czasu minęło zaledwie parę dni, gra doczekała się już ponad czterech tysięcy negatywnych opinii na Steamie i mnóstwa refundów.

Zobacz: Fall Guys popularniejsze niż GTA V

Po dwóch dniach twórcy wreszcie wystosowali komentarz w sprawie opinii krążących po internecie na temat ich gry. Na Twitterze pojawiło się krótkie podziękowanie za wsparcie, a niedługo później dłuższe oświadczenie na Steamie.

Mówiąc krótko, Guerrilla docenia feedback graczy i obiecuje naprawdę porta. Gracze wciąż cierpiący na regularne crashe lub odnajdujący w grze błędy są zachęcani do kontaktu. Deweloperzy czytają komentarze graczy, notują napotykane bugi i planują utrzymywać komunikację ze swoją społecznością.

Wygląda więc na to, że na razie trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość, kiedy Guerrilla szuka rozwiązań aktualnych problemów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię