Strona głównaGryAktualnościValorant - gameplay gracza, którego Shroud uznał za cheatera

Valorant – gameplay gracza, którego Shroud uznał za cheatera

Wysoki poziom Valoranta zaczyna rodzić coraz więcej talentów. Najnowszym z nich jest gwiazda Reddita, wobec której podejrzeń nabrał sam Shroud.

Co jakiś czas podczas swojego matchmakingu w Valorancie trafiacie na kogoś, kto trafia zaskakująco dużo pocisków. Combat score wędruje grubo ponad 300, a lobby zostaje zdominowane przez jedną osobę. Temu zawodnikowi udało się to zrobić na tyle skutecznie, że nawet Shroud miał wątpliwości.

Zobacz: Valorant – Killjoy może sama obronić cały bombside

I played against SHROUD and he thought I was cheating! (Montage) from VALORANT

U/PootTheMoot wykorzystał więc tę okazję i ze wszystkich reakcji streamerów na swoje osiągnięcia stworzył krótki montaż. Na wideo powyżej możecie obserwować więc nie tylko imponujące strzały, jednego ace’a i kilka celnych headshotów z Sheriffa, ale również zabawne komentarze internetowych twórców.

Na obronę streamerów można powiedzieć jedynie tyle, że Moot faktycznie z zewnątrz wygląda podejrzanie. Ogromny, kolorowy celownik w połączeniu z tak imponującymi umiejętnościami może wzbudzić wątpliwości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię