Strona głównaGryAktualnościFortnite: Ukryta wiadomość dla fanów Jurassic Park

Fortnite: Ukryta wiadomość dla fanów Jurassic Park

Do Fortnite Battle Royale trafiła niedawno kolejna łatka. A wraz z nią do nowe epickie i legendarne wariacje strzelby pompki. Z tej okazji Epic przemycił easter egga nawiązującego do Jurassic Park. Jeżeli przeoczyliście ten drobny szczegół to koniecznie zajrzyjcie do tego artykułu.

Dodane w ostatnim czasie do Fortnite strzelby pompki wzorowane są na prawdziwej broni. Chodzi o używany przez policję na całym świecie model SPAS 12. Warto dodać, że  karabiny szturmowe wzorowane są na prawdziwych karabinach SCAR i Famas.

Zobacz także: Battle Royale w Red Dead Redemption 2 tylko z nożem i łukiem? Mamy na…

Kadr z filmu Jurassic Park – Muldoon ze strzelbą

SPAS 12 była ulubioną bronią jednej z postaci oryginalnego filmu Jurassic Park. Mowa o Johnie Muldoonie granym przez Boba Pecka. I to właśnie do tej postaci odnosi się drobny żarcik umieszczony przez twórców gry. Jeden z użytkowników Reddit zauważył, że na komorze zamkowej nowej strzelby wytłoczony jest napis „SMRT YNG LDY 110693”, co możemy przeczytać, jako „Smart Young Lady”, czyli sprytna dziewczynka. W Jurassic Park jest to fraza wypowiadana przez Muldoona w kilku kluczowych momentach filmu. Z kolei ciąg cyfr 110693 oznacza datę kinowej premiery filmu, który po raz pierwszy został wyświetlony 11 czerwca 1993 roku.

A tak to wygląda:

Miejmy tylko nadzieję, ze gracze korzystający ze strzelb będą mieli więcej szczęścia w grze niż Muldoon w filmie. 😉 Przekonamy się o tym w momencie, gdy wypróbujemy je przeciwko dinozaurom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię