Strona głównaKonsolePostępy z Beta Red Dead Online mogą zostać utracone po premierze gry

Postępy z Beta Red Dead Online mogą zostać utracone po premierze gry

Beta Red Dead Online rozpoczęła się wczoraj i do gry sukcesywnie dołączają kolejne grupy graczy. Dzisiaj Rockstar ujawnił, że postępy poczynione w czasie beta testów mogą zostać utracone po wprowadzeniu pełnej wersji gry. Deweloper wyjaśnia, dlaczego.

Aby określić oczekiwania graczy i przygotować wszystkich na to, co ma nadjeść Rockstar opublikował na swoim blogu wpis informujący, o tym co zostanie udostępnione w wersji beta oraz o tym co jeszcze zostanie wprowadzone. Na samym końcu postu deweloper ostrzega graczy, że postępy poczynione podczas Beta Red Dead Online mogą zostać skasowane. Nie jest to jednak definitywne i nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji czy wszystko zostanie zrestartowane.

Zobacz także: Pierwsze zdjęcia prototypu Sony PlayStation 5

Komunikat Rockstar w tej sprawie:

Mamy nadzieję, że wszyscy gracze zdobywający doświadczenie w czasie trwania wersji beta będą mogli je potem zachować. Jednakże, tak jak w przypadku innych beta testów na tak dużą skalę, zawsze istnieje ryzyko, że będziemy musieli wprowadzić rangę lub zrestartować statystyki w przypadku wystąpienia problemów.

Co więcej już niedługo w grze zostaną odblokowane mikropłatności, o których więcej przeczytacie w naszym poprzednim artykule.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię