Strona głównaGryAktualnościGameplay Beyond Good And Evil 2 - ogromny świat bez ekranów ładowania

Gameplay Beyond Good And Evil 2 – ogromny świat bez ekranów ładowania

Minęło trochę czasu odkąd Ubisoft zapowiedział Beyond Good and Evil 2 i o grze zaczynało robić się trochę cicho. Na szczęście ku uciesze fanów deweloper zaprezentował wczoraj rozgrywkę podczas streamu prezentując mechanikę rozgrywki oraz wielki świat gry. Szczegóły poniżej.

Podczas wczorajszego streamu pokazana została wersja alfa gry. Oznacza to, że ostatecznie może nieco różnić się od tego, co mamy okazję teraz oglądać. W poniższym materiale Ubisoft przedstawił kawałek rozgrywki. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj płynność gry. Dotyczy to głównie możliwości wylotu w kosmos bez oglądania ekranów ładowania. Pokazuje to jak technika poszła do przodu, jednak biorąc pod uwagę, że jest to gra od Ubisoftu to z dużą pewnością możemy obawiać się tony bezsensownych misji.

Zobacz także: Grywalna beta Beyond Good & Evil 2 dopiero pod koniec 2019 roku

Jeżeli macie nieco więcej czasu poniżej cały stream:

Ubisoft przedstawił również postacie, z którymi będziemy mogli wejść w interakcje. Deweloper szczegółowo opisał Jade, Pey’j, Uma, Calluma oraz The Gada’s AI, którzy stanową również część naszej załogi. Biorąc po uwagę wielkość gry oraz mechanikę rozgrywki zachodzą obawy, o wymagania sprzętowe nowego dziecka Ubisoftu, jednak deweloper na razie o tym nie wspomina. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię