Strona głównaGryAktualnościWyciekła data premiery Gears 5. Gra zmierzy się z Borderlands 3

Wyciekła data premiery Gears 5. Gra zmierzy się z Borderlands 3

Tajwański regulator do sprawy przydzielania klasyfikacji wiekowej grom komputerowym ujawnił datę premiery Gears 5, czyli kolejnej odsłony serii Gears of War.

Różnego rodzaju urzędy i instytucje przyznające certyfikaty bardzo często są źródłem wielu informacji na temat sprzętu, jak i oprogramowania. To właśnie tajwański urząd przydzielający grom klasyfikacje wiekowe ujawnił na swojej stronie internetowej datę premiery Gears 5.

Zobacz: PUBG i Gears 5 to gry, w które zagramy na Xboxie One myszką i klawiaturą. Ale jest haczyk

Gra zadebiutuje 13 września i już teraz wiemy, że będzie to bardzo gorąca data w całej branży. Tego samego dnia zadebiutuje bowiem Borderlands 3. Pomimo podobieństw są to gry o zupełnie innym profilu, ale ze względu na datę premiery z pewnością nie zabraknie porównań wyników sprzedaży obu tytułów.

fot: generacionxbox

Zobacz: Niewidomy gracz pobija kolejne rekordy w Gears of War

Gears 5, tworzone prze studio The Coalition, przeniesie nas na planetę Sera, gdzie wcielając się w postać Kate Diaz wyruszymy na poszukiwania źródeł trapiących ją koszmarów oraz poznamy genezę powstania Szarańczy. Wydarzenia przedstawione w grze będą rozgrywały się po historii przedstawionej w Gears of War 4.

Zobacz: Dream Machines DM1 FPS – test niepozornego gryzonia, w którym drzemie ukryta moc

Więcej informacji na temat Gears 5 poznamy w przyszłym miesiącu, kiedy to planowany jest specjalny event poświęcony grze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię