Strona głównaGryAktualnościGears 5: tech demo otwarte dla posiadaczy Xbox Game Pass

Gears 5: tech demo otwarte dla posiadaczy Xbox Game Pass

W oczekiwaniu na Gears 5 czeka nas kilka serii testów. Najbliższe testy będą dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass, a nie tylko osób, które zdecydowały się na zakup gry w przedsprzedaży.

Obie grupy fanów będą mogły pobrać pliki testowej wersji gry już 17 lipca. Do gry w obu przypadkach będzie oczywiście niezbędny abonament Xbox Live Gold. Dodatkową informacją dla posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass jest to, że zobaczą oni grę w swojej bibliotece, jak każdą inną dostępną przez program.

Zobacz: Gears 5 bez płatnych DLC i loot boksów, kasę wydamy na co innego

Same testy będą aktywne od 19 do 21 lipca, a druga tura od 26 do 29 lipca. Jak w każdej grze, która przechodzi przez fazę testów, w przypadku Gears 5 należy przygotować się na dość długie czasy oczekiwania w kolejkach. W trakcie testów będzie można sprawdzić tryb Escalation, nowy tryb Arcade oraz King of the Hill. Dla graczy, którzy już nieco zapomnieli jak się gra w Gearsy, przygotowano tryb Bootcamp.

Oprócz wspomnianych trybów, demo techniczne Gearsów 5 zawierać będzie “Tour of Duty”, w którym w serii wyzwań gracze mogą zdobyć specjalny baner oraz skiny do broni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię