Strona głównaGryAktualnościGears 5 bez płatnych DLC i loot boksów, kasę wydamy na co...

Gears 5 bez płatnych DLC i loot boksów, kasę wydamy na co innego

Według informacji przekazanych przez Microsoft, Gears 5 będzie pozbawiony płatnych DLC i loot boksów. Mapy będziemy dostawać za darmo oraz tworzyć własne we wbudowanym edytorze. Nie zabraknie jednak możliwości pozbycia się kilku złotych z portfela.

Premiera Gears 5 zaplanowana jest na 9 września. Tym razem Microsoft rezygnuje z prowadzania przepustek sezonowych czy loot boxów. Co więcej nie podzieli również graczy pomiędzy platformami. Gracze Xbox oraz PC staną ze sobą ramie w ramie. Nowe mapy będziemy dostawali za darmo, a darmowy edytor pozwoli na dodawanie kolejnych.

Zobacz: Microsoft rezygnuje z dwóch konsol! Scarlett to tylko jedno urządzenie

Z płatnych elementów pozostają skórki kosmetyczne oraz boostery przyśpieszające zdobywanie doświadczenia. Microsoft chce jednak wyeliminować efekt Kinder Niespodzianki i rezygnuje z losowości. W sklepie będziemy kupować konkretne przedmioty. Co więcej skórki będziemy mogli zdobyć również za darmo w ramach Tour of Duty. Jego działanie można porównać do sezonów w grach Battle Royale. Dostaniemy konkretne zadania do wykonania, za które dostaniemy darmowe skórki. Tutaj także z góry będziemy wiedzieć co dostaniemy w nagrodę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceign
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię