Strona głównaGryAktualnościGenshin Impact najczęściej odwiedzanym subredditem w 2021 roku

Genshin Impact najczęściej odwiedzanym subredditem w 2021 roku

Podsumowań ciąg dalszy. Reddit zdradził, że największą popularnością w tym roku cieszył się na ich platformie Genshin Impact.

Jak co roku, Reddit opublikował podsumowanie minionych 12 miesięcy. Jest to okazja, żeby pochwalić się statystykami i wzrostem liczby użytkowników, ale również zwrócić uwagę na niektóre społeczności.

Zobacz: Japończycy stworzyli ranking 100 najlepszych gier konsolowych wszech czasów

W kategorii gamingu na specjalne wyróżnienie zasłużył Genshin Impact. Subredditowi popularnego gacha udało się wyprzedzić League of Legends, a nawet samo r/gaming.

W piątce najczęściej odwiedzanych społeczności gamingowych były również r/rpclipsgta oraz r/ffxiv. GTA RP cały czas ma się dobrze i przez cały ten rok święciło triumfy, okazjonalnie zachęcając do siebie większych streamerów i YouTuberów. O rosnącej popularności Final Fantasy XIV też pisaliśmy już nie raz, co wyraźnie przełożyło się na aktywność na ich subreddicie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię