Strona głównaGryAktualnościGeralt z mieczem z gry Minecraft wygląda… oryginalnie

Geralt z mieczem z gry Minecraft wygląda… oryginalnie

Jeśli – nie bójmy się użyć tego słowa – jesteście dziwni i marzyło Wam się połączenie Wiedźmina z Minecraftem, to Wasze prośby zostały wysłuchane. Powstał mod, dzięki któremu w rękach Geralta może pojawić się klasyczny miecz z produkcji Mojang.

Gracze komputerowi uwielbiają mody. Pozytywnie wpływają one na wiele produkcji, czego najlepszym przykładem jest prawdopodobnie Skyrim. Produkcja Bethesdy urosła do miana legendarnej częściowo dzięki jakości i liczbie dostępnych modyfikacji. To zasługa modów, że dzisiaj Skyrim wciąż może wyglądać imponująco. Ale też nie ma co się oszukiwać. Nie wszystkie mody są po to, aby poprawiać grę lub uprzyjemniać rozgrywkę. Niektóre to po prostu czyste szaleństwo lub wręcz wprowadzenie elementów erotycznych (np. gołych wersji głównych bohaterów).

Wiedźmin 3 i miecz z gry Minecraft

Do jakiej grupy zaliczymy mod do Wiedźmina 3, który pozwala Geraltowi przemierzać fantastyczne krainy Temerii, Redanii czy też Skellige z nietypowym mieczem w dłoni. Jak bardzo nietypowym? A co powiecie na klasyczny, biały oręż rodem z Minecrafta? Na dodatek nie jest to byle jaki miecz, bo mówimy o wersji diamentowej, czyli tej najlepszej i zarazem najtrudniejszej do zdobycia. Jeśli połączenie Wiedźmina 3 i Minecraft było jednym z Waszych marzeń, to macie powody do zadowolenia. Wasze prośby zostały wysłuchane.

Wiedźmin 3 - miecz Minecraft
fot. milckywayy

Modyfikacja wprowadza diamentowy miecz z Minecrafta i nic więcej. Oręż pojawia się w miejsce miecza srebrnego, czyli przeznaczonego na potwory. Autorem moda jest użytkownik o pseudonimie milckywayy. Jeśli chcielibyście pobrać „dodatek” do Wiedźmina 3, to możecie to zrobić za pośrednictwem strony Nexus Mods. Miecz w akcji obejrzycie na poniższym wideo:

Trzeba przyznać, że to dość oryginalny pomysł. Z drugiej strony tworzenie kolejnej modyfikacji poprawiającej grafikę chyba nie ma już sensu. W taki sposób milckywayy przynajmniej zapełnił jakąś niszę. Zresztą Geralt nie wygląda z mieczem z Minecrafta jakoś szczególnie dziwnie. Uczciwie muszę przyznać, że widok Rzeźnika z Blaviken z diamentowym ostrzem z produkcji Mojang dziwnie mi się podoba. A co Wy myślicie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię