Strona głównaKonsoleGhost of Tsushima Legends jako samodzielna gra z nowym trybem PvP

Ghost of Tsushima Legends jako samodzielna gra z nowym trybem PvP

Sieciowy moduł Ghost of Tsushima już wkrótce stanie się osobną produkcją. Co więcej, w grze pojawią się nowe mapy oraz nowy tryb PvP.

Do premiery Ghost of Tsushima Director’s Cut na konsolach PS4 oraz PS5 pozostało kilka tygodni. Sony ma jednak jeszcze jednego asa w rękawie. Studio Sucker Punch przygotowuje Ghost of Tsushima Legends jako osobną produkcję. Zgodnie z informacjami przekazanymi na blogu PlayStation premiera gry zaplanowana jest na 3 września i będzie dostępna w cenie 19,99 euro.

Samodzielne wydanie będzie zawierało wszystko to co dostępne jest jako moduł Ghost of Tsushima. Wyjątek będzie stanowiło kilka przedmiotów kosmetycznych, które zdobywamy podczas kampanii dla jednego gracza. Głównym celem twórców jest danie graczom dostępu do modułu sieciowego bez konieczności kupowania pełnej gry.

W Ghost of Tsushima Legends pojawi się również nowy tryb PvP o nazwie Rivals. W trybie tym dwa dwuosobowe zespoły staną naprzeciw armii przeciwników sterowanych przez SI. Gracze będą musieli walczyć z kolejnymi falami wrogów, za pokonanie których będą otrzymywać specjalną walutę pozwalającą na utrudnienie zadania drużynie przeciwnej.

Ghost of Tsushima

W grze pojawią się także mistrzowskie wyzwania, które pozwolą na ulepszenie ekwipunku do 120 poziomu oraz odblokowanie drugiego miejsca na perk. Do tego dojdą nowe umiejętności oraz techniki dla każdej z klas.

W dniu premiery Director’s Cut w trybie Legends zostanie zmieniony balans rozgrywki oraz zostaną wprowadzone nowe wyzwania pozwalające zdobyć nowe przedmioty kosmetyczne. Z kolei pomiędzy 10 września a 1 października moduł sieciowy wzbogaci się o kilka map inspirowanych wyspą Iki.

Deweloper podkreśla, że wszystkie zmiany w Ghost of Tsushima Legends będą dostępne także dla posiadaczy Ghost of Tsushima oraz Ghost of Tsushima Director’s Cut bez dodatkowych opłat.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię