Strona głównaKonsoleGhost of Tsushima – figurka Jin Sakai powraca i powala ceną

Ghost of Tsushima – figurka Jin Sakai powraca i powala ceną

Prime 1 Studio zaprezentowało kolejną figurkę przedstawiającą, głównego bohatera Ghost of Tsushima. Tak jak sama figurka robi wielkie wrażenia, tak cena jaką przyjdzie za nią zapłacić wręcz powala.

Bezsprzecznie Ghost of Tsushima studia Sucker Punch, jest hitem i jednym z najlepszych tytułów ekskluzywnych na konsole PlayStation. Nic więc dziwnego, że gracze poszukują również gadżetów związanych z grą. Pod koniec 2020 roku gracze mogli zakupić figurkę Jina Sakai, która była wyceniana na ponad 4 tysiące złotych. Teraz producent figurki, firma Prime 1 Studio zaprezentowało kolejną figurkę.

Zobacz: Borderlands 3 potwierdza cross-play dla PS4 i PS5

Ta wykonana jest w skali 1:4 i przedstawia Jina wyposażonego w rodową zbroję klanu Sakai, którą w grze możemy zdobyć po wykonaniu misji Duchy przeszłości. Tak jak zachwyca liczbą detali tak przeraża ceną. Figurka została wyceniona na 1349 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę około 5756 złotych. Jeżeli macie wolne blisko 6 tysiaków to możecie składać zamówienia przedpremierowe na stronie producenta. Wysyłka planowana jest na wrzesień przyszłego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię