Strona głównaMobileAktualnościDiablo Immortal – premiera przesunięta o rok

Diablo Immortal – premiera przesunięta o rok

Blizzard ma spore problemy z dokończeniem mobilnego hack’n’slasha Diablo Immortal. Deweloper ogłosił, że przesuwa premierę gry aż o rok.

W najnowszym wpisie na blogu Blizzard pojawiła się informacja o przesunięciu zaplanowanej na ten rok premiery Diablo Immortal. Po odebraniu licznych uwag na temat produkcji deweloper dał sobie sporo czasu na poprawienie błędów gry. Czas ten zostanie wykorzystany na wprowadzenie szeregu istotnych zmian w kilku obszarach produkcji. To podaje, ze planowana premiera została przesunięta na pierwszą połowę 2022 roku. Tak długi okres nie dziwi biorąc pod uwagę zakres zmian jaki ma przejść gra.

https://youtu.be/RtSmAwpVHsA

Przed deweloperami stoi konieczność poprawienia zawartości Cyklu Konfliktu (PvP) oraz Piekielnego Relikwiarza (PvE). Do tego Blizzard wspomniał o wprowadzeniu wsparcia obsługi kontrolerów oraz poprawieniu systemu progresji bohatera i dystrybucji unikalnych elementów wyposażenia. W tym roku mają odbyć się kolejne zamknięte testy gry, jednak na ten moment nie wiadomo nic więcej w tej kwestii.

Diablo Immortal trafi na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Ta poprawiają to juz 2 rok
    A na boku molestowania gwałty i zwolnienia w blizzardzie odjebią kiszkę jak pierwszy assassin na x360 po kilku latach przesuwania premiery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię