Strona głównaWiadomościHardwareGIGABYTE wprowadza do sprzedaży laptopa A5 K1

GIGABYTE wprowadza do sprzedaży laptopa A5 K1

Do rodziny sprzętów GIGABYTE dołącza nowy model gamingowego laptopa A5 K1. Kupując sprzęt w wybranych sklepach producent udostępnia kody do wykorzystania na Steam.

A5 K1 wyposażony został w matrycę o przekątnej 15,6’’ z odświeżaniem 144Hz i czasem reakcji 5ms. Na pokładzie znalazła się także karta RTX 3060 oraz procesor AMD Ryzen 5000, karta 2.5G Ethernet oraz Wi-Fi 6. Dzięki takiemu doborowi podzespołów, A5 zapewni wrażenia z rozgrywki na bardzo wysokim poziomie, co dodatkowo umili wykorzystana w urządzeniu technologia dźwięku NAHIMIC 3. Jest to nowa generacja wirtualnego 7.1 dająca efekt pełnego dźwięku 3D.

Zobacz: Diablo Immortal – gracz wydał 30 tysięcy i wcale nie gra mu się lepiej

W nowym laptopie nie zabrało również portów pozwalających na podłączenie dodatkowych akcesoriów. Mamy tu dwa gniazda USB 3.2, gniazdo USB 2.0, gniazdo mikrofonu oraz słuchawek, port mini DP 1.4, HDMI 2.0 USB 3.2 Type-C Gen 2 oraz gniazdo Ethernet RJ45. Taka brygada portów pozwoli na podłączenia trzech zewnętrznych monitorów. Za podstawową wersję modelu A5 K1 zapłacimy od 4 499,00 złotych. Istnieje także możliwość zwiększenia ilości pamięci operacyjnej oraz pojemności dysku M.2.

Co więcej, kupując model A5 K1 możecie wziąć udział w promocji pozwalającej na zdobycie kodu o wartości 40 Euro, do wykorzystania na platformie Steam. W konkursie biorą udział również inne produkty marki GIGABYTE.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię