Strona głównaGryAktualnościGłówny aktor Watch Dogs 2 nie został zaproszony do Watch Dogs Legion

Główny aktor Watch Dogs 2 nie został zaproszony do Watch Dogs Legion

Jakiś czas temu świat obiegła wiadomość, że w Watch Dogs Legion powróci Aiden Pearce z pierwszej części gry. Tym samym liczyliśmy, że do gry trafi również drugi z protagonistów. Wygląda jednak, że tak się nie stanie.

Ruffin Prentiss, aktor użyczający głosu Marcusowi Holloway’owi w Watch Dogs 2 nie został poproszony o ponowne wcielenie się w swoja postać w Watch Dogs Legion. Według aktora postać nie powróci w najbliższym czasie. Po ogłoszeniu, że w grze zobaczymy ponownie Aidena Pearce’a wielu graczy liczyło również na powrót Marcusa.

Zobacz: Baldur’s Gate 3 – gracz zebrał wszystkie beczki i skrzynie, i wysadził je w powietrze

Jest to trochę niezrozumiałe biorąc pod uwagę, że w Watch Dogs 2 pojawił się wątek przeprowadzki bohatera do Londynu. Tym bardziej, że Wrench z WD2 ma pojawić się w nowej grze.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – zadebiutował nowy zwiastun

W rozmowie z ING aktor wcielający potwierdził, że Ubisoft nie skontaktował się z nim w kwestiach powrotu do roli Marcusa.

Nie słyszałem nic od Ubisoftu. Bardzo chciałbym jednak powtórzyć tę rolę. To jedna z moich ulubionych rzeczy, jakie kiedykolwiek robiłem. Kiedy ogłoszono Aidena, pomyślałem,: Och, Może jest jakiś potencjał […] i oczywiście w grze jest też Wrench. Jest moim partnerem w Watch Dogs 2. Myślę więc, że istnieje wiele możliwości, ale nie usłyszałem nic od Ubisoftu. Gdyby jednak zadzwonili to absolutnie wszedłbym w to.

Ponieważ w rolę Aidena wciela się Jenkins, to jest mało prawdopodobne, że Ubisoft postanowił zmienić aktora głosowego dla Marcusa. Możliwe, że ten pojawi się dopiero, w którymś DLC.

Prentiss nie jest jednak zły z powodu tej sytuacji:

Słuchaj, Wrench jest kochany. Shawn Baichoo to wspaniały i wszechstronny aktor. To, co robi z tym występem, grało mi się z nim świetnie, ale po prostu cudownie było go widzieć i uczyć się od niego. Świetnie bawiliśmy, się tworząc grę[…]. Nadal otrzymuję pytania czy Marcus nadchodzi.

Wydaje się, że na razie odpowiedź brzmi „nie”. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń.

Premiera WD Legion już dzisiaj na PS4, Xbox One, PC. Po premierze konsol nowej generacji także na Xbox Series X/S oraz PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię